Türkiye’nin ilk ve öncü kurumsal-ticari iş yazılımları üreticilerinden biri olarak 1988 yılında %100 yerli sermaye ile kurulmuş olan Mikro Yazılım, şirketlerin, işlerini en üst düzeyde yönetecek ve verimli büyümelerini sağlayacak nitelikte yazılımlar geliştirir. Geliştirilen kapsamlı ve fonksiyonel bu yazılımlar, şirket varlıklarının en iyi şekilde yönetilmesine yardımcı olmayı hedefler. Mikro Yazılım'da üretilen yazılımlar bugüne kadar; otomotivden dağıtıma, inşaattan üretim ve perakendeye kadar her sektördeki iş yapış biçimlerini önemli ölçüde değiştirmiştir. Yaklaşık 30 yılda elde ettiği tecrübe sayesinde bugün Mikro Yazılım, geniş bayi ağını da kapsayan toplam 300’den fazla iş ortağına sahip büyük bir ekosistemdir. Türkiye’nin her noktasında, müşterilerine kesintisiz destek veren Mikro Yazılım, ürün ve hizmetlerini Türkiye’de ve Türkiye sınırlarının ötesinde toplam 100 bine yakın işletmeyle buluşturmayı başarmıştır. Üstelik Mikro Yazılım'ın bilgi birikimi, mühendislik çözümleri ve dinamik yapısı, müşteri odaklı yaklaşımı ile birleşerek, müşteri memnuniyetini %96 gibi önemli bir orana ulaştırmıştır.

Her ölçekteki işletme için kurumsal ve ticari yazılımlar sağlayan Mikro Yazılım, büyük ve orta ölçekli işletmeler için Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) çözümlerinin yanı sıra; perakende, küçük ve orta ölçekteki işletmeler için, onların ticari yönetimlerini ve muhasebesel ihtiyaçlarını karşılayan kurumsal yazılımlar geliştirir. Mikro Yazılım, gelişme süreci içinde; yüksek nitelikli yönetim bilgi sistemleri, perakende satış yönetim sistemleri ve e-devlet uygulamaları (e-fatura, e-defter, e-arşiv) alanlarında ürettiği markalar ile sektörün öncü yazılım şirketleri arasında yer almıştır.

Mikro Çözümleri 3 Ana Grup Altında Birleşir
1. Küçük işletmeler için kolay hesaplama araçları,
2. KOBİ’lere özel ERP, finansal yönetim ve perakende çözümleri
3. Büyük kurumlara özel ERP, finansal yönetim ve perakende çözümleri

Mikro Yazılım’ın sunduğu çözümler genel anlamda; mevzuatı yakından takip etmeleri, modüler ve geliştirilebilir bir yapıda olmaları ve kolay kullanım özellikleriyle bilinir.

Sektöründe güvenilirliği esas alan, sahip olduğu kalite standartlarıyla alanında öncü bir firma olarak konumlanan Mikro Yazılım, sürekli gelişmeyi ve yenilenmeyi hedefleyen bir yönetim ve çalışma yapısına sahiptir. Mikro Yazılım, müşterilerinin bugün var olan ve gelecekte ortaya çıkması muhtemel tüm ihtiyaçlarını analiz ederek, sunduğu çözümlerle bu ihtiyaçlara en hızlı ve en doğru yanıtları verir.Mikro Yazılım, en ileri bilişim teknolojilerini kullanan, yurt içinde ve yurt dışında katma değerli çözümler sunan, değişimi yönlendiren, sürdürülebilir müşteri ve çalışan memnuniyeti sağlayan, yerli ve yabancı iş ortaklarının birinci derecede tercih ettiği bir firma olarak ‘uluslararası standartlarda markalaşma’ vizyonuna sahiptir.

Çünkü Mikro’yu tercih edenler yalnızca iyi bir iş yazılımı satın almakla kalmaz. Kurumsallaşma yolunda sürdürülebilir adımlar atmayı kolaylaştıran katma değerli Mikro ürünleriyle, iş veriminde artış ve ölçeklenebilir büyüme imkânına kavuşan şirketler, aynı zamanda Mikro’nun başarısını kanıtlamış kapsamlı destek hizmetleriyle her zaman güvence altındadır.

Ultraktif

Modern ve enerji dolu çalışma prensibini ismi ile temsilleştiren Ultraktif Yazılım Eğitim Yayıncılık ve Danışmanlık, geçmişi 2000‘li yılların başlarına dayanmaktadır. Firma kurucumuz ve kıdemli ekibimiz 2001 yılından beri bilişim, eğitim ve danışmanlık dallarında sektörlerin en değerli kurumsal firmalarında görev üstlenmiş ve olumlu katkıları olmuştur.

Ultraktif’in kendi ürettiği çözümler ve verdiği hizmetlerle birlikte sektörün liderlerinden biri olan Mikro Yazılım Evi’nin Yurt içi çözüm ortağı ve Yurt dışı Yetkili dağıtıcısıdır.

Genel olarak ERP(Kurumsal Kaynak Planlama ) danışmanlık hizmetleri vermekle birlikte Mikro Yazılım Evi ürünlerinin satışı, kurulumu, danışmanlığı, eğitimi ve satış sonrası bakım hizmetlerini sunmaktayız. Ayrıca Mikro ERP ve Standart seri ürünlerinin yurt genelinde ve yurt dışında Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Irak, Kuveyt, Mısır, Bahreyn, Katar, Ürdün, Almanya, Romanya, Birleşik Krallık ve İrlanda gibi bir çok Orta Doğu ve Avrupa ülkelerinde bulunan müşterilerimize hizmet sağlamaktayız. Ürün yelpazemiz; Mikro ürünlerine entegre çözümlerle birlikte standart ve müşteriye özel olarak sunduğumuz windows ve web tabanlı yazılım projelerini kapsamaktadır. Ürettiğimiz ürünler ve sunduğumuz hizmetlerde kalite ve verimlilik bizim en önemli farklılıklarımızdan birisidir.

Müşterilerimizin hedefleri ve ihtiyaçları doğrultusunda kendilerine en doğru ve en verimli çözümü sunmaktır.

Dünya genelinde ve güzel ülkemizin her ilinde, tüm kuruluşlarında memnuniyetle kullanılan bir ürün veya hizmetimizin olmasıdır.

1. Yaşadığımız dünya ve içinde bulunduğumuz topluma daima olumlu katkı değerimiz olmalıdır.
2. Ürettiğimiz tüm ürünlerin ve sağladığımız tüm hizmetlerimizin müşteriye gerçek bir katkı ve verimlilik neticesi olmalıdır.
3. Başarı paydaşlarımız olan müşterilerimiz, tedarikçilerimiz, personelimiz ve tüm diğer paydaşlarımızın memnüniyetini en uygun şekilde sağlamaktır.
4. Elde ettiğimiz başarıların hiç birisini yeterli görmeyip her zaman daha iyiye ve daha güzele ulaşmak adına ultraktif bir şekilde yolumuza devam etmektir.

Şirketimizi kurarken “Yaşadığımız dünya ve içinde bulunduğumuz topluma daima olumlu katkı değerimiz olmalıdır” ilkesi ile yola çıkarak sosysal sorumluluğumuza bir sınır koymamakla birlikte, kalite ve verimlilik odaklı ürün ve hizmetleri sağlamak, yeni nesil girişimcilere işletme danışmanlığı yapmak ve eğitimlerini yılın belli sezonlarında ücretsiz olarak düzenlemektir. Ayrıca öğrencilerin bilgilerine pratik ve finansal katkı sağlayacak yarı-zamanlı ve tam-zamanlı staj yapma imkanları sağlamaktır.

DAHA FAZLA DETAY İÇİN

SİZİ ARIYALIM

SİZİ ARIYALIM0216 517 1003

Teşekkürler

Biz en kısa zamanda size ileteceğiz.

Geri Dön
Kapat